Vypnout reklamy

Během oznámení nového telefonu Nova 5 série, se šéf mobilního oddělení Huang Wei nechal slyšet ohledně vydání telefonu Huawei Mate X. Tento telefon nebyl pozdržen kvůli testování, což se stalo u Samsung Galaxy Fold, ale raději si Mate X počká na 5G test a certifikaci.

Huawei čeká co udělá s certifikaci právě zákaz od Google. Bílý dům informoval, že zákaz platí do poloviny Srpna. Je to čas, který dává Americkým společnostem bílý dům na to, aby s firmou rozvázali kontakty nebo US začala vyjednávat na podmínkách s Čínou.

Nový inteligentní čip pro Mate 30
Nový inteligentní čip pro Mate 30

V této chvíli se telefon Mate X testuje na 5G a také se optimalizují aplikace pro aplikace určené pro flexibilní displej. Nový telefon dorazí s modemem Balong 5000, který je připravený právě pro 5G síť.

Pokud vše půjde dobře, tak Mate X dorazí na trh 20. srpna.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.