Vypnout reklamy

Firma Huawei obdržela jako první certifikát pro 5G telefon. Huawei Mate X splnil veškerá náročna kritéria pro udělení certifikátu.

20.3.2019

Huawei Mate X jako první telefon s 5G certifikaci

Společnost právě obdržela certifikace 5G CE pro telefon Mate X. Udělen byl společnosti TUV Rheinland, která je zcela nezávislá. Jedná se o opravdu přísný test.

Firma Huawei je haněna ze všech států kvůli tomu, že je napojena na Čínskou vládu a vládne tady podezření, že veškeré údaje má vláda Číny. Nicméně Huawei už v minulosti řekl, že tomu tak není a od své vlády se distancuje. Dále firma vyvíjela 5G síť již od roku 2010, takže právoplatně má firma budovat Huawei, pokud ji to bude umožněno, jelikož má dostatek zkušeností.

Předání certifikátu společnosti Huawei
Předání certifikátu společnosti Huawei

Stefan Kischka, viceprezident TUV Rheinland poblahopřál firmě Huawei a řekl: „Technologická síla Huawei v oblasti 5G je úctyhodná, což vysílá skvělou zprávu pro průmysl i spotřebitele. Jsem rád, že TÜV Rheinland, která již mnoho let pracuje v oblasti bezdrátových komunikačních technologií, může předat společnosti Huawei 5G certifikaci. Těšíme se, že budeme i nadále s Huawei úzce spolupracovat na vytváření a propagaci nové éry 5G.“

Zdroj: Tisková zpráva

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)