Vypnout reklamy

Huawei Mate X jde v Číně na dračku a byl beznadějně vyprodán za pouhou minutu. Nicméně Huawei podle všeho podcenilo zásoby.

22.11.2019

Huawei Mate X v prodeji. Za minutu vyprodán

Firma Huawei představila skládaný telefon Mate X v březnu tohoto roku, avšak po problémech se telefon dostal na trh v říjnu.

Již 23. října firma zařídila možnost se registrovat či si před-objednat telefon v Číně, ale 15. listopadu byl první prodej.

Je možné, že Huawei před zásobení docela podcenilo, protože vše bylo vyprodáno za pouhou minutu. Další prodej byl pak naplánován na 22. listopadu.

Telefon se prozatím prodává v Číně. Disponuje 8 palcovým skládaným OLED displejem (v rozloženém stavu). V telefonu pak je starých čip Kirin 980 s 5G modemem, 8GB RAM a 512GB interním úložištěm.

Telefon nabízí i rychlé nabíjení 55W. Cena se pohybuje okolo 2400$.

Zdroj | Zdroj 2

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)