Vypnout reklamy
15.7.2019

Huawei Mate X viděn na plakátech v Číně

Samsung bude mít k dispozici skládaný telefon Galaxy F dřív, než Huawei Mate X. Nicméně bude to jen o měsíc a v Číně se stejně drží domácí značky, takže nakupují Huawei.

V jednom obchodě v Číně se právě objevil plakát, který ukazuje v celé své kráse mobilní telefon Huawei Mate X. Bude to také i první telefon, který má 5G připojení.

Na plakátu nevidíme žádné jiné datum, ale říká nám to, že datum uvedení na trh se blíží. Nicméně podle šéfa produktové divize Huawei se má Mate X objevit v Číně dokonce na konci července nebo počátkem srpna.

Jedná se však o dostupnost na Čínském trhu. Ve světě má být telefon dostupný až v září, ale to záleží, jak to bude vypadat se zákazem na společnost Huawei ze strany Ameriky.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.