Vypnout reklamy

Huawei MatePad specifikace, design a barvy odhaleny

Vydáno dne: 27.4.2020

Nový tablet od Huawei MatePad bude primárně určen do škol, protože už předem má nainstalované aplikace pro děti. Nabídne silný čip Kirin 810.

Již jsme mohli vidět tablet MatePad T, ale tentokrát je jisté, že to nebude jediný tablet, který bude představen. K dispozici máme další kousek.

Fotografie pochází z Čínského obchodu, který odhalil design MatePad s dalšími funkcemi. Tablet nabídne 2K bezrámečkový displej a má velikost 10.4 palců.

Na zadní straně je pak LED blesk, hlavní kamera s 8MPx rozlišením. Na přední části tabletu má pak být 8MPx selfie senzor pro video hovory.

Huawei MatePad bude disponovat USB-C ve spodní části s podporou M-Pen a nejméně v bílé a šedé barevné variantě.

MatePad
MatePad

Čip zde bude Kirin 810, což není vůbec špatné. V tabletu jsou aplikace pro vzdělávání dětí. Další informace nejsou potvrzené, ale tablet má mít EMUI 10.1 s baterií 7250mAh.

MatePad bude k dispozici ve variantě LTE a Wi-Fi a to v konfigurace 4GB/64GB a 6GB/128GB.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Facebook a Instagram čelí žalobě kvůli špehování uživatelů
Instagram Reels

Instagram "chybou" používal kameru v telefonech iPhone a nyní tak Facebook čelí žalobě. Píše se v ní právě o této Přečíst si více

Xiaomi Mi 10T Pro a Mi 10T již zítra v prodeji
Xiaomi Mi 10T

Xiaomi Mi 10T je oficiálně představen, ale dorazí na český trh právě zítra a my sepisujeme to nejd;uležitější, co byste Přečíst si více

Samsung představil evoluci Galaxy Watch hodinek
Galaxy Watch historie

Jakou cestu ušly produkty Galaxy Watch? Samsung si pro vás připravil infografiku historie těchto hodinek, které započaly před dvěma lety.

Nový tablet Huawei MatePad T8 na CZ trhu
Huawei MatePad T8

Nový tablet Huawei MatePad T8 je na CZ trhu. Jedná se o zajímavý tablet s docela velkou baterií o velikosti Přečíst si více