Vypnout reklamy

Huawei nova 6 se má představi 5. prosince a my máme k dispozici zajímavé informace ohledně fotoaparátu a celkové specifikace telefonu.

Huawei odhalí svůj nový telefon Huawei nova 6 již 5. prosince. K dispozici již máme dostatek fotografií z každé strany a také specifikace.

Podle posledních zpráv má mít telefon celkem tři varianty nova 6 s dvěma vlajkovými telefony a s jedním telefonem, který spíše patří do střední třídy.

Na přední straně je k vidění díra v displeji na levé straně a na na boční straně je snímač otisků prstů. Na zadní straně, pak vidíme čtyři senzory kamery.

Displej a fotoaparát

Přední část telefonu disponuje 6.44 palcovým LCD displejem s výřezem pro selfie senzor o 32MPx a 8MPx širokoúhlého senzoru se zorným polem 105 stupňů.

Spodní část telefonu má tenký rámeček. Na zadní straně je také sklíčko, které kryje záda telefonu. Telefon poběží na nejnovějším Kirin 990, 8GB RAM, Android 10 a EMUI 10. Baterií má 4000mAh se 40W rychlým nabíjením.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.