Vypnout reklamy

Huawei oficiálně oznámil prodej značky Honor

Vydáno dne: 19.11.2020

Huawei firma prodala značku Honor společnosti v Číně. Otázkou zůstává za kolik a bude moci Honor opět využívat služby Google?

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Firma Huawei se rozhodla, že prodá celou značku Honor naprosto jié firmě a to Shenzhen Zhixin New Information Technology Co., Ltd. Podpis pak patří společnosti Huawei Investment Holdings Co., Ltd. To znamená, že Huawei nemá v Honoru již žádné akcie.

Nicméně změna vlastnictví podle všeho nebude mít vliv na vývoj Honor telefonu a hlavní šéf této divize zůstává na svém místě. Tedy nic zásadního se v Honoru nemění.

Otazníkem zůstává cena, za kterou byla značka prodaná a zároveň se neví, jestli v takové situaci se bude vztahovat zákaz využívat Google služby i u telefonu Honor, když nyní Huawei nemá ve společnosti žádný podíl.

Firma pravděpodobně peníze z prodeje použije na investice na vývoj právě vlastní továrny na čipy a zároveň na vývoj celého ekosystému. Huawei tak buduje docela konkurenci službám Google a celému Androidu.

Zdroj

Buroň Tomáš

Populární příspěvky

 • Hra na mobil Roof Rails
  Skvělá hra, ve které budete muset skákat přes jednotlivé střechy se svým hrdinou a dostat se na samotný konec.
 • Honor V40 5G oficiálně
  Honor V40 5G oficiálně představen. Nabízí barevnou kombinaci černá, stříbrná a růžová. Zároveň se však neví, jak se bude...
 • HMD CEO Nokia 5.4 má stále výřez ve tvaru kapky
  Nokia 5.4 má stále výřez pro selfie kameru ve tvaru kapky. Změnil se však čip, který je silnější a velikosti paměti...
 • Hra na mobil Kakapo Run
  Jedná se o android hru, ve které budete muset proběhnout a sebrat veškeré věci v cestě. Probíháte s opeřencem městy na N...
 • Aplikace na mobil Duolingo
  Jedná se o skvělou aplikaci, která vám pomůže s učením dalšího jazyka nebo se zdokonalovat. Skvělá aplikace se spoustou...