Vypnout reklamy

Huawei P Smart Z 2020 s otočnou kamerou

Vydáno dne: 25.11.2019

Huawei chystá dva telefony, které budou mít rotační kamery. Telefony mají dvě varianty. Ta první je s klasickou otočnou kamerou a druhá je s duální otočnou kamerou.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Huawei si nechal patentovat dva nové modely chytrých telefonu a ten jeden je s rotující kamerou a druhý model má dvojitou rotaci.

Má se jednat o cenově dostupný telefon s dobrými specifikacemi a také o první chytrý telefon s vyskakující kamerou od Huawei. Fotoaparát nabízí klasické funkce umělé inteligence. Selfie kameru tak může umístit na přední část telefon i bez výřezu a s funkcí rotace lze ji použít i jako zadní fotoaparát.

Tento patent společnost podala 11. června 2019 a to k úřadu EUIPO, což je Evropský úřad pro ochranu duševního vlastnictví. Patent je také zařazen do databáze WIPO.

Tyto patenty byly pak schváleny na konci září.

Huawei chytrý telefon s otočnou kamerou
Huawei chytrý telefon s otočnou kamerou

U jednoho modelu se společnost rozhodla s rotační kamerou. Chcete-li tedy vytvářet autoportréty, fotoaparát se sklopí zezadu. Lze ho otočit i dopředu a pořídit si tak selfie.

Na zadní straně jsou pak dvě kamery. Současný model Huawei P Smart Z má tzv. duální tónový design, což může mít i tento nový.

Druhá varianta Huawei Smartz Z

Pak tady máme klasický dvojitý fotoaparát s rotací. Jedná se o druhý model, který má stejné rozměry. Obě kamery jsou zahrnuty v systému rotace a lze tak pořídit jak selfie, tak i klasické fotografie jako se zadním fotoaparátem.

Huawei chytrý telefon s otočnou kamerou
Huawei chytrý telefon s otočnou kamerou

Zdroj

Buroň Tomáš