Vypnout reklamy

Nový chytrý telefon Huawei P20 Pro se opět objevil v testu odolnosti na YouTube kanálu JerryRigEverything. Huawei již tento telefon prodává nějakou dobu, ale ještě nebyl od té doby otestován. Telefon nedisponuje sklíčkem Gorilla Glass jako minulý rok, jedná se pouze o “tempered glass”. Nicméně při používání různých stupni tvrdosti se displej poškrábal na úrovni 6 a […]

Nový chytrý telefon Huawei P20 Pro se opět objevil v testu odolnosti na YouTube kanálu JerryRigEverything. Huawei již tento telefon prodává nějakou dobu, ale ještě nebyl od té doby otestován.

Telefon nedisponuje sklíčkem Gorilla Glass jako minulý rok, jedná se pouze o “tempered glass”. Nicméně při používání různých stupni tvrdosti se displej poškrábal na úrovni 6 a na úrovni 7 byly již hluboké rýhy. Avšak klíčky nebo mince patří do úrovně 4 – 5, takže by se vám nemělo stát, že se vám telefon v kapse poškrábe.

Sklíčko prasklo

Problém však je, že při ohýbání přední sklo prasklo. Bylo to jen sklíčko, displej telefonu je stále v pořádku. Sklo prasklo ale někde, kde bylo poškrábané na úrovni 7, tedy byly zde hluboké rány. Možná kdyby prvně došlo na ohnutí, tak by se to nestalo.

AMOLED displej se neobnoví

V testu zažehnutí ohněm AMOLED displej vydržel 20 sekund a navíc se už neobnovil. Samozřejmě to je dáno technologií displeje.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.