Vypnout reklamy

Již jsme viděli od výrobce pouzder Olixar nový telefon Huawei P30 a P30 Pro. Víme tedy, jak bude telefon vypadat. Tentokrát tady máme dalšího výrobce Spigen, který se opět stará o obaly pro telefony. K dispozici máme 5 různých pouzder. Odhalen je tak čtyř senzorový fotoaparát Huawei P30 Pro.

Telefon bude mít vertikální uspořádání těchto senzorů a s duálním bleskem na pravé straně od senzorů. Klasická P30 pak obdrží tři senzory fotoaparátu s bleskem hned pod nimi.

Od výrobce Spigen vypadají fotografie celkem reálně. Lze zde vidět malý výřez ve tvaru kapky, kde je umístěn senzor fotoaparátu. Podobně jako Mate 20 a Mate 20X má malý rámeček.

Zajímavé je to, že přední část telefonu má na těchto renderech datum 28. března. My víme, že telefon P30 má být odhalen v Paříži ke konci března. Právě toto datum pravděpodobně znamená, kdy přesně bude telefon odhalen.

Výrobce má také něco představit na MWC 2019, ale bude to pravděpodobně skládaný telefon a 5G telefon.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.