Vypnout reklamy

Nové fotografie pochází od výrobce ochranných obalů Spigen. Ten ukázal telefon, jak bude vypadat v jeho vlastních krytů.

Již jsme viděli od výrobce pouzder Olixar nový telefon Huawei P30 a P30 Pro. Víme tedy, jak bude telefon vypadat. Tentokrát tady máme dalšího výrobce Spigen, který se opět stará o obaly pro telefony. K dispozici máme 5 různých pouzder. Odhalen je tak čtyř senzorový fotoaparát Huawei P30 Pro.

Telefon bude mít vertikální uspořádání těchto senzorů a s duálním bleskem na pravé straně od senzorů. Klasická P30 pak obdrží tři senzory fotoaparátu s bleskem hned pod nimi.

Od výrobce Spigen vypadají fotografie celkem reálně. Lze zde vidět malý výřez ve tvaru kapky, kde je umístěn senzor fotoaparátu. Podobně jako Mate 20 a Mate 20X má malý rámeček.

Zajímavé je to, že přední část telefonu má na těchto renderech datum 28. března. My víme, že telefon P30 má být odhalen v Paříži ke konci března. Právě toto datum pravděpodobně znamená, kdy přesně bude telefon odhalen.

Výrobce má také něco představit na MWC 2019, ale bude to pravděpodobně skládaný telefon a 5G telefon.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)