Vypnout reklamy

Asociace EISA ocenila telefon Huawei P30 Pro za nejlepší fotoaparát se čtyřmi senzory, vynikající displej i velkou baterií.

23.8.2019

Huawei P30 Pro nejlepší telefon podle EISA

Telefon Huawei P30 Pro obdržel od asociace EISA cenu za nejlepší chytrý telefon pro rok 2019. V EISA je 61 odborných médií z 29 zemí světa a oceňují tak nejlepší produkty ze sektoru spotřební elektroniky.

Vlajkový telefon společnosti Huawei získal prestižní cenu díky čtyřem kamerám, které dokážou zachytit kvalitní fotografie i při zhoršených světelných podmínkách. Zároveň vyzvedli unikátní široký objektiv a periskopický pětinásobný teleobjektiv.

Dále poukázali na vynikající displej, čtečku otisků prstů, velkou baterií.

Firma Huawei dále přináší servisní akci

Huawei Cares
Huawei Cares

Pokud máte starší mobilní telefon, tak většinou co se u telefonu stane, tak se rozbije displej. Proto Huawei přišel s akci, kde nabízí výměnu rozbitého displeje s 50% slevou. Stačí navštívit autorizované servisní středisko. Krom displeje vymění také baterií. Akce trvá od 15. srpna do 14. září 2019

Seznam středisek

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.