Vypnout reklamy

Huawei s fotoaparátem v displeji a periskopickým zoom.

Vydáno dne: 27.10.2020

Huawei má patentovaný design telefonu, kde je selfie kamera pod displejem a na zadní straně jsou pak čtyři senzory kamer, kde uprostřed je blesk.

Chytrý telefon Huawei s displejem přes celou přední část a se selfie kamerou pod obrazovkou. Na novém patentu něco takového firma Huawei vyvíjí. Jestli se však dostane na trh, není tak úplně jasné.

Již nyní se očekává telefon Mate 40 a Mate 40 Pro a tyto telefony mají fotoaparát s dvojitým děrováním displeje, tak jak u P40 Pro Plus verze. Opětovně Mate 40 nabídne nejlepší fotoaparát.

Huawei
Huawei

Nicméně minulý měsíc se psalo o chytrém telefonu Huawei s 5 fotoaparáty a selfie kamerou pod displejem. Nyní byl udělán patent, na který se můžete podívat níže.

V říjnu 2019 podala firma Huawei patent k CNIPA a vydán byl 18. září 2020. Přední strana telefonu vypadá moderně, má úzké okraje obrazovky a je také zaoblený. Jelikož zde není vidět selfie kamera, tak je pravděpodobně pod displejem.

Prvním telefonem s takovou technologií byl ZTE Axon 20 5G. Kdy takový telefon z patentu dorazí není zcela jisté.

Periskopický zoom senzor

Dále má Huawei periskopický senzor kamery se zoom. V některých modelech je kamera umístěna v levém horním rohu, druhý model uprostřed a třetí model má kameru v pravém horním rohu.

Huawei
Huawei

Nicméně počet kamer je stejné, jen se mění jeho umístění. Blesk je pak umístěn uprostřed. Huawei již má několik fotoaparátu se zoomem a na trhu je Huawei P40 Pro Plus s 10x hybridním zoom.

Dále tady vidíme USB-C, reproduktor, mikrofon a také 3.5mm audio jack pro sluchátka.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Huawei oficiálně oznámil prodej značky Honor
Huawei firma

Huawei firma prodala značku Honor společnosti v Číně. Otázkou zůstává za kolik a bude moci Honor opět využívat služby Google?

Huawei dorazí s aplikaci Moovit do AppGallery
Huawei AppGallery

Aplikace Moovit míří do AppGallery. Nabídne vám tak možnost plánovat si jednotlivé výlety jakýmkoliv prostředkem.

Intel získal povolení prodávat své čipy Huawei
Intel a Huawei

Intel má povolení obchodovat s firmou Huawei a tím i dodávat své čipy společnosti. Nyní Huawei nemůže vyrábět své vlastní Přečíst si více

HarmonyOS 2.0, EMUI 11 a HMS se poprvé otevírají vývojářům
Harmony OS

Společnost Huawei představuje nový HarmonyOS 2.0, který bude příští rok na telefonech Huawei, dále nové EMUI 11 a celkový ekosystém Přečíst si více

Tágy: