Vypnout reklamy

Huawei vydá systém HarmonyOS i pro své chytré hodinky. Jak jsme již psali, HarmonyOS lze aplikovat na hodinky, tv, chytré telefony i do automobilů.

20.8.2019

Huawei vydá HarmonyOS na své chytré hodinky

Jelikož poptávka po chytrých hodinkách roste, tak i Oppo se chystá přijít na trh s těmito hodinkami. Tuto novinku oznámil sám šéf společnosti. Dorazí příští rok. Avšak Huawei se připravuje na hodinky s HarmonyOS.

Oppo chytré hodinky
Oppo chytré hodinky

Když zabrouzdáme více do detailu, tak hodinky by měly dorazit ve čtvercovém tvaru namísto klasiky kulatých hodinek. Jde o to, aby se na displej dostalo co nejvíce informací. Zároveň fanoušci mohou u hodinek Oppo očekávat bezdrátové sluchátka a to ještě ke konci tohoto roku.

Huawei a HarmonyOS

Huawei chytré hodinky
Huawei chytré hodinky

Dále se jedná o firmu Huawei, která nahradí klasický Wear OS se svým vlastním HarmonyOS systémem. Jelikož trh s hodinkami se systémem Wear OS uvadá, tak Huawei věří, že právě je ten správný čas otestovat své hodinky se svým systémem. Společnost věří, že právě tento modulární operační systém dokáže lépe konkurovat Samsungu a Applu.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.