Vypnout reklamy
22.8.2019

Huawei vytvoří alternativu ke Google mapám

Nová aplikace od Huawei má podle všeho nahradit Google mapy. Podle všeho se bude jednat o aplikaci Map Kit. jedná se o odpověď na zákaz používání Google Android systému a s ním spojenými aplikacemi.

Huawei je tedy chce nahradit a následně implementovat do svého systému HarmonyOS. Jedná se o ambiciózní plán, ale nemyslíme si, že jen tak se to podaří.

Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

Rozšířená realita

V delším časovým horizontu firma bude nabízet real-time informace o provozu na silnicích a chtějí vytvořit vysoce sofistikovaný navigační systém, který dokáže detekovat přejetí z pruhu do pruhu a mnohem více.

V roli je také podpora rozšířené reality. Nicméně je potřeba, aby prvně našel Huawei vývojáře, kteří se na tom budou podílet. Již teď firma láká vývojáře do svého obchodu v Harmony OS.

Bude zajímavé sledovat, jak se Huawei na tomto trhu s aplikacemi uchytí a jestli dokáže porazit rivaly jako je Google nebo třeba Yandex.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.