Vypnout reklamy

Huawei Watch GT 2 Pro – certifikace, fotografie, specifikace

Nové hodinky ve verzi Pro pro Watch GT 2 budou ještě tento rok dostupné. Máme tady odhalené specifikace, fotografie i certifikace.
Huawei Watch GT 2 Pro

Již známé informace, že Huawei pracuje na nových hodinkách Watch Fit. Nyní se na seznam dostávají hodinky Watch GT 2 Pro. Jak už samotné jméno napovídá, tak se nejedná o zcela nové zařízení, jako Watch Fit, ale spíše upgrade.

Watch GT 2 Pro dorazí alespoň v klasické a sportovní variantě a to v barvě šedá a černá. Nyní má Huawei na trhu hodinky Watch GT 2 s různými ciferníky a to 46mm a 42mm a každá z nich je v klasické, sportovní nebo elitní edici.

Nicméně tento nepatřičný únik informací o velikostních variantách GT 2 Pro vůbec nehovoří, ale podle všeho mají hodinky titanové tělo. Design hodinek u verze Pro se vrací zpět k hodinkám Huawei Watch z roku 2015.

Hodinky budou voděodolné s 5ATM, takže prakticky se jedná o hodinky na plavání. Uvnitř hodinek je přes 100 nových cvičení i funkce pro sledování okysličení krve a vylepšené GPU.

Nabíjení hodinek

Nabíjení hodinek může být i bezdrátové a má kompatibilní zpětné nabíjení. Jediná baterie vydrží 2 týdny bez toho, aniž byste hodinky nabíjeli. Operační systém od Huawei nedovoluje instalovat aplikace třetích stran.

Huawei Watch GT 2 Pro
Huawei Watch GT 2 Pro

Co se týče nabíječky samotné, tak to vypadá na výkon 10W. Dále máme certifikaci z Evropské ekonomické komunity, kde jsou hodinky uváděny s modelovým označením VID-B19.

Huawei Watch GT 2 Pro
Huawei Watch GT 2 Pro

Zdroj