Vypnout reklamy

Huawei Watch GT 2 Pro oficiálně

Nové chytré hodinky Huawei Watch GT 2 jsou oficiálně představeny a do prodeje půjdou 5. října. Pojďme se podívat, co si pro vás

Novinkou v produktech Huawei jsou i nové hodinky Watch GT 2 Pro. Právě tyto hodinky disponují špičkovou technologií a ochranným sklíčkem. Díky keramickým zádům se dají hodinky nabíjet bezdrátově.

Hodinky zvládají měřit tep, kvalitu spánku nebo saturaci kyslíku.

Displej bez škrábanců

Displej je zcela bez škrábanců a to díky safirovému sklíčku. Displej má 1.39 palců AMOLED s rozlišením 454 x 454px s jemností 326 ppi. Díky tomu se dá na displej dívat i na přímém slunci, což je skvělé.

Náramek má šířku 22mm a lze ho snadno vyměnit.

Huawei Watch GT2 Pro
Huawei Watch GT2 Pro

Co se týče tréninkových módu, tak těch je tady spousta. Díky tomu začátečníci nemusí přijít k úrazu, pokud budou dodržovat pokyny. Jsou zde tréninky golfu nebo lyžování.

Hodinky zvládají monitorovat přes 100 různých druhů sportu. Následuje velká interní paměť 4GB, na které si můžete uschovat hudbu a pomocí bluetooth sluchátek ji poslouchat.

Dále Watch GT 2 Pro podporuje GPS s přesným určením polohy.

Hodinky jsou společníkem vašeho zdraví

Huawei Watch GT2 Pro
Huawei Watch GT2 Pro

Hodinky se mohou stát vaším společníkem zdraví a hlídají vás, jestli není něco špatně. Je zde modernizovaná LED dioda 6v1 s přesnějším sledováním srdeční frekvence.

Právě Huawei zdraví, které máte v chytrém telefonu, tak se spáruje s těmito hodinkami a veškeré údaje pak máte na jednom místě.

Huawei Watch GT 2 Pro jdou do prodeje 5. října 2020 za cenu 7 999,- Kč.