Vypnout reklamy

Nedávno Huawei oficiálně představil telefon Huawei Y9 (2018). Vypadá to na to, že Huawei chce vydat mnohem více dostupných telefonu série Y. Nicméně je tady telefon Y7 2018, který má být nástupce originální série Y7. Dnes můžete vidět novinářské rendery tohoto nového mobilního telefonu. Nicméně nejsou zde specifikace telefonu, takže se můžeme pouze dohadovat. Menší fotoaparát Právě Y7 2018 by mohl mít 18:9 […]

Nedávno Huawei oficiálně představil telefon Huawei Y9 (2018)Vypadá to na to, že Huawei chce vydat mnohem více dostupných telefonu série Y. Nicméně je tady telefon Y7 2018, který má být nástupce originální série Y7.

Dnes můžete vidět novinářské rendery tohoto nového mobilního telefonu. Nicméně nejsou zde specifikace telefonu, takže se můžeme pouze dohadovat.

Menší fotoaparát

Právě Y7 2018 by mohl mít 18:9 displej jako Y9 2018, ale pouze 13 MPx fotoaparát na zadní straně, kde bude v horní levé pozici. Snímač otisků prstů bude taktéž na zadní straně. Jde taktéž vidět, že rámeček je minimální.

USB Typ-C bez 3.5mm jack? Ještě ne.

Telefon bude mít stále 3.5mm jack na sluchátka. Stále se totiž čeká, až budou sluchátka pro USB Typ-C levnější, takže možná další rok.

Huawei Y7 (2018)

Huawei Y7 (2018)

Obrovská baterie

Y7 2018 má kovový rámeček. Podle všeho je možné, že tento telefon bude mít velkou 4000 mAh baterií.

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.