Vypnout reklamy

Huawei začíná fází svého vlastního ekosystému HMS Core 4.0

Vydáno dne: 13.2.2020

HMS Core 4.0 je k dispozici pro vývojáře. Huawei již má k dispozici více než 1 milión vývojářů, kteří se postarají o aplikace do HMS.

Společnost Huawei představuje HMS Core 4.0, který je určen vývojářů pro vývoj aplikací a služeb pro Huawei Mobile Services (HMS).

Již se samotný Huawei nechal slyšet, že se pravděpodobně ke Google službám nevrátí a to ani v případě, kdyby jim to US vláda opět dovolila.

Firma se nyní soustředí již na svůj systém a celkově si už Huawei přizvalo několik tisíc vývojářů, kteří pracovali na aplikacích pro Google obchod, tak nyní pracují na aplikace, aby byly v souladu s HMS obchodem.

HMS Core 4.0 nabízí rozsáhlé spektrum služeb pro vývojáře mobilních aplikací na každé úrovni. Jedná se o bezpečnou, důvěryhodnou a uživatelsky přívětivou volbu pro developery na celém světě. Díky podpoře jednorázových operací urychluje HMS Core vývoj vysoce kvalitních aplikací s širokým výběrem základních služeb. To snižuje překážky pro vývoj aplikací, takže vývojáři ušetří náklady a mohou se plně soustředit na inovace.

PR manažerka Huawei Gabriela Lobel

K dispozici budou balíčky pro strojové učení, sady pro kontextové informace o uživateli, sada pro skenování čárových kódů, zobrazování obrázků integrity systému a mnohem více.

Huawei Mobile Services vytváří synergii mezi jednotlivými funkcemi Chipset-Device-Cloud capabilites. Má tak zvyšovat výkon zařízení a optimalizují spotřebu baterie. Pro vývojáře aplikací se otevírá spoustu nových možností.

  1. Schopnosti HMS jsou navrženy tak, aby byly v souladu s vizí Huawei pro éru sítí páté generace. K dispozici je mobilní otevřená platforma pro umělou inteligenci HiAI nebo platforma pro rozšířenou realitu AR Engine
  2. HMS Connect představuje sadu služeb pro vývojáře
  3. HMS Apps zahrnuje klíčové aplikace čimž jsou Huawei AppGallery, Huawei Browser a Huawei Video.

K dispozici má 1.3 miliónu registrovaných developerů z celého světa, kteří jsou zapojení do HMS Core.

Zdroj: Tisková zpráva

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: