Vypnout reklamy
14.12.2018

Huawei P30 Pro se zahnutým AMOLED displejem

Huawei P30 Pro dorazí se zahnutým displejem AMOLED. Poprvé na trh dorazil na počátku tohoto roku a to s Huawei Mate RS Porsche Design. Avšak tyto displeje nepatřili do střední třídy, takže jen do těch prémiových telefonu speciální edice. Avšak Mate 20 Pro to všechno změnil.

Jelikož Huawei Mate 20 Pro mělo zahnutý displej AMOLED, tak je jasné, že nadcházející vlajkový telefon Huawei P30 Pro bude disponovat zahnutým displejem taktéž. Displej bude pocházet buď to od LG nebo firmy BOE. Obě firmy se podílely na tvorbě displejů Mate 20 Pro. Avšak na rozdíl od Huawei nova 4, tak nový Huawei P30 Pro nebude mít podle všeho díru v displeji pro selfie fotoaparát.

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro

OLED displeje s výřezem pouze od Samsungu

V této chvíli totiž zvládnou tuto možnost pouze OLED displeje od Samsungu. A jak je tomu zvykem, tak firma si tento typ displeje nechává většinou pro sebe. Společnost Huawei má tak dvě možnosti, buď tam nechat kontroverzní výřez nebo využít LCD displeje.

Klasická Huawei P30 má dorazí s klasickým LCD displejem a prémiový telefon P30 Pro má mít výřez. Designově bude telefon konkurovat nadcházejícímu Samsung Galaxy S10.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.