Indus: Revoluce v Battle Royale s Beta Testem na Android

Zahrajte si Indus beta na Android, s novým Cosmium vítězným mechanismem. Předregistrace přes 8,5 milionu!

SuperGaming oznámilo další krok ve vývoji Indo-futuristického battle royale, Indus. Po omezeném testování na iOS v prosinci se nyní konečně rozjíždí vysoce očekávaný uzavřený beta test na Androidu. Zájem o hru navíc neustále roste, což dokazuje překročení hranice 8,5 milionu předregistrací.

Beta test Indus nabízí hráčům možnost prožít battle royale ve své plné kráse, s celou mapou Virlok a veškerou akcí dostupnou hráčům. Různé komunitní testy a Indus Esports Invitational vyvrcholily v tomto uzavřeném betatestu, který zahrnuje řadu nových funkcí a výrazně vylepšený herní zážitek. Hráči se k hře mohou dostat prostřednictvím beta klíčů, které jsou k dispozici pouze v omezeném množství.

Battle Royale hry jsou všechny o tom, kdo zůstane jako poslední naživu, ale Indus se snaží být v tomto ohledu jiný. Nový trailer s názvem Cosmium Changes Everything dobře vysvětluje, co to znamená. Cosmium je vzácný materiál, který se objevuje pouze v posledních minutách zápasu. Získání tohoto speciálního předmětu otevírá cestu k vítězství. Je to jen alternativní vítězná podmínka a pravidlo posledního přeživšího samozřejmě stále platí.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Zahrajte si Indus beta na Android, s novým Cosmium vítězným mechanismem. Předregistrace přes 8,5 milionu!