Vypnout reklamy

Instagram přidává nové funkce, které by měly bavit lidi. Jedná se o efekty a funkce, jako je rozmazané pozadí, přetáčení videa tam a zpět nebo slow-mo.

Díky TikTok aplikaci se Instagram snaží představovat nové funkce a to i další sociální sítě. Je tedy dobře, že mají konkurenci, protože jinak by se nezlepšovali.

Podle serveru TechCrunch přidává Instagram nové funkce se zajímavými efekty Boomerang, což je dedikovaný tvůrce video smyčky.

Tyto nové změny dovolí uživateli editovat video a následně přidávat různé efekty jako je SlowMo, Echo blurring, rychlé přetáčení s možností si video prodloužit.

Aktualizace je pravděpodobně velmi důležitá pro Boomerang a je k dispozici okamžitě pro všechny uživatelé. Pokud jste již aktualizovali Instagram, tak tuto funkci máte k dispozici poté, co vtrhnete do příběhového módu a v dolní části změníte tlačítko na focení na fltry a to pohybem doleva.

Popis funkcí

Funkce jsou tedy SlowMo, Echo, Duo a Trimming. SlowMo je tedy jasný. Dokáže zpomalit video o polovinu. To znamená 1 sekundové video poběží 2 sekundy.

Efekt echo zase přidává efekt rozmazaného pozadí či jiných objektů. Funkce duo dokáže přetáčet video na začátek a zase zpět.

Funkce trimming zase zvládne prodloužit délku funkcí Boomerangs s podobným ovládáním, jako má iPhone kamera.

Samozřejmě, žádný z těchto efektů není nic inovativního. Nicméně lidi efekty Boomerangs baví určitě se ho dočkáme i ve facebook messengeru.

Buroň Tomáš
Tágy: