Vypnout reklamy
16.10.2019

Instagram s nočním módem na Androidu

Instagram aktualizoval svou aplikaci, aby nabídl noční mód. V této době je tato funkce velmi oblíbená a hlavně šetří baterií u telefonu s OLED displejem. Konečně je aktualizace k dispozici pro všechny.

Podle všeho tato aktualizace dorazila na iOS 13 a Android 10 zařízení. U systému Android 9 se ještě pracuje na podpoře kvůli nočnímu módu, který není tak úplně integrován. Funkce se zapne automaticky ve chvíli, kdy zapnete noční mód ve svém zařízení (pouze Android 10).

Jádro celé aplikace zůstalo nezměněno. Všechny tmavé barvy nahradily bílé uživatelské prostředí. Nicméně vypnout noční mód v prostředí aplikace nelze. Pravděpodobně bude přidaná, protože na Android 9 tuto funkci jinak zapnout nemůžete.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.