Vypnout reklamy

Nový tmavý mód bude v Android 10 Q

Vydáno dne: 8.1.2019

Rok 2019 nám teprve začal, ale už teď se objevují různé dohady ohledně konference Google I/O. Je však samozřejmě jasné, že se představí nový systém Android Q. Právě teď zde máme různé spekulace. Podle posledních informací od vývojářského týmu Google má mít Android Q ve verzi 10 i tmavý mód. Není to žádným překvapením, protože […]

Rok 2019 nám teprve začal, ale už teď se objevují různé dohady ohledně konference Google I/O. Je však samozřejmě jasné, že se představí nový systém Android Q. Právě teď zde máme různé spekulace.

Podle posledních informací od vývojářského týmu Google má mít Android Q ve verzi 10 i tmavý mód. Není to žádným překvapením, protože spousta lidí tento mód na svých telefonech chtěli a většina hlavních výrobců tento mód implementovala svým způsobem.

Android Q

Android Q

Například Samsung One UI, který dorazil se svým tmavým módem. Vypadá to opravdu hezky. Určitě to znáte, když uprostřed noci si chcete něco ve svém telefonu přečíst, tak div, že vám zářivá bílá nevypálí oči. Krom toho systém se přizpůsobuje také tomu, že OLED displeje spotřebují méně energie v případě černé barvy. Zároveň naznačují, že OLED displeje zamíří do střední třídy telefonu a v nabídce pro high-end budou ohebné displeje.

Buroň Tomáš
Tágy: