Instagram s podporou Gif přílepek v příběhu

Instagram se rozhodl, že do příběhového módu přidá další funkci a to je vložení Gif přílepku, které tak trošku zesměšní vaše videa, pokud bude potřeba. Uživatelé si tak budou moci přidat do příběhu docela vtipné pohyblivé i nepohyblivé přílepky a to jak do videa, tak i fotek. Všechny přílepky nemají pozadí, takže se dobře vkládají […]

Instagram

Instagram se rozhodl, že do příběhového módu přidá další funkci a to je vložení Gif přílepku, které tak trošku zesměšní vaše videa, pokud bude potřeba.

Uživatelé si tak budou moci přidat do příběhu docela vtipné pohyblivé i nepohyblivé přílepky a to jak do videa, tak i fotek. Všechny přílepky nemají pozadí, takže se dobře vkládají do fotek i videí a vše vypadá jako reál.

Další novinkou v aplikaci Instagram je to, že dovolí nahrávat obrázky v různých poměrech stran. Ve chvíli, kdy budete obrázek nahrávat, tak ne že se fotografie ořízne vertikálně, ale také zbytek fotky bude vyplněn odpovídající barvou fotografie. Tato změna se dostane do aplikace v nadcházejících týdnech.

Instagram

Instagram

Nicméně jsme zvědavi, jak to bude vypadat.