Vypnout reklamy

Intel získal povolení prodávat své čipy Huawei

Vydáno dne: 2.11.2020

Intel má povolení obchodovat s firmou Huawei a tím i dodávat své čipy společnosti. Nyní Huawei nemůže vyrábět své vlastní čipy.

Je zde spousta spousta věcí, které škodí firmě Huawei a to je i to, že nesmí Huawei vyvíjet své čipy ve společnosti TSMC. Nyní tedy nemá kde vyrábět a ani od koho nakupovat. Tedy alespoň do teď. Intel totiž získal povolení od US vlády.

Intel tak může prodávat své čipy společnosti Huawei. Další společnosti nadále čekají na to, aby měli povolení s firmou Huawei obchodovat. Na povolení čeká například firma Qualcomm.

Podle všeho i samotná firma AMD čeká na povolení, aby mohla obchodovat s některými Čínskými firmami a určitě mezi nimi je i Huawei.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Huawei oficiálně oznámil prodej značky Honor
Huawei firma

Huawei firma prodala značku Honor společnosti v Číně. Otázkou zůstává za kolik a bude moci Honor opět využívat služby Google?

Huawei dorazí s aplikaci Moovit do AppGallery
Huawei AppGallery

Aplikace Moovit míří do AppGallery. Nabídne vám tak možnost plánovat si jednotlivé výlety jakýmkoliv prostředkem.

Huawei s fotoaparátem v displeji a periskopickým zoom.
Huawei firma

Huawei má patentovaný design telefonu, kde je selfie kamera pod displejem a na zadní straně jsou pak čtyři senzory kamer, Přečíst si více

HarmonyOS 2.0, EMUI 11 a HMS se poprvé otevírají vývojářům
Harmony OS

Společnost Huawei představuje nový HarmonyOS 2.0, který bude příští rok na telefonech Huawei, dále nové EMUI 11 a celkový ekosystém Přečíst si více

Tágy: