Vypnout reklamy

Jak bude možná vypadat Galaxy S10?

Vydáno dne: 2.11.2018

K dispozici máme rendery, jak by mohl telefon opravdu vypadat. Je docela možné, že se rendery nevzdalují příliš od reality. Telefon má mít většinové pokrytí displejem na přední straně a zároveň dorazit se senzorem, který má pouze malý výřez uprostřed telefonu. Samsung nikdy neměl rád výřezy a u svých mobilních telefonu ho neaplikuje. Vymýšlí způsob, […]

K dispozici máme rendery, jak by mohl telefon opravdu vypadat. Je docela možné, že se rendery nevzdalují příliš od reality. Telefon má mít většinové pokrytí displejem na přední straně a zároveň dorazit se senzorem, který má pouze malý výřez uprostřed telefonu.

Samsung nikdy neměl rád výřezy a u svých mobilních telefonu ho neaplikuje. Vymýšlí způsob, jak dostat senzory co nejblíže k sobě a mít tak prostor na displej. Zároveň nechce jít cestou vysouvacích selfie fotoaparátů a senzorů, protože vysouvací mechanizmus se může zkazit.

Samsung Galaxy S10 má dorazit na MWC 2019 v únoru a zároveň do prodeje se dostane v březnu.

Render očekávaného telefonu Samsung Galaxy S10

Render očekávaného telefonu Samsung Galaxy S10

Jak vidíte na renderu, tak vypadá opravdu pěkně. Edge displej v bez-rámečkovém stylu a bez výřezu. Teď záleží, jak se tohle všechno podaří Samsungu implementovat. Hodně záleží na tom, jestli ho stihnou v takové podobě vyrobit.

Zdroj

 

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)