Jak hrát Fortnite na svém Chromebooku nebo zařízení s ChromeOS

Fortnite je jednou z, pokud ne nejpopulárnějších videoher na planetě. Bez ohledu na to, zda jste hráč, uživatel sociálních médií nebo člověk s technickou averzí, pravděpodobně jste o této hře slyšeli….

Jak hrát Fortnite na svém Chromebooku nebo zařízení s ChromeOS

Fortnite je jednou z, pokud ne nejpopulárnějších videoher na planetě. Bez ohledu na to, zda jste hráč, uživatel sociálních médií nebo člověk s technickou averzí, pravděpodobně jste o této hře slyšeli. I přestože většina lidí nepovažuje Chromebooky za herní zařízení, jsou k dispozici některé skvělé herní Chromebooky. Nicméně, hrát Fortnite na Chromebooku není tak jednoduché jako na jiných zařízeních, ale existují způsoby, jak toho dosáhnout.

Jedním z možných řešení je použití aplikace pro virtuální přístup k jinému operačnímu systému, který podporuje hraní Fortnite. Jednou z nejpoužívanějších aplikací pro tento účel je GeForce NOW od společnosti NVIDIA. Stačí si stáhnout aplikaci na svůj Chromebook a přihlásit se ke svému účtu. Poté můžete spustit Fortnite a hrát ho přes službu streamování her.

Další možností je nainstalovat Linux na svůj Chromebook a poté pomocí emulátoru spustit verzi Fortnite pro Windows. Toto je složitější a pokročilejší způsob, který vyžaduje dodatečné znalosti a dovednosti v oblasti technologie.

Pokud jste vášnivý hráč Fortnite a nemáte Chromebook, ale zvažujete jeho pořízení, rozhodně byste měli zvážit jednu z herních verzí tohoto zařízení. Existují Chromebooky speciálně navržené s ohledem na hraní her, které mají lepší grafiku, výkon a podporu pro náročné hry, jako je Fortnite.

FAQ:
1. Je možné hrát Fortnite na běžném Chromebooku?
Ačkoli běžné Chromebooky nejsou úplně ideálním zařízením pro hraní Fortnite, je možné toho dosáhnout pomocí různých metod, jako je využití aplikace GeForce NOW nebo instalace Linuxu a emulace Windows.

2. Jaké jsou nejlepší herní Chromebooky pro hraní Fortnite?
Existují některé Chromebooky speciálně navržené se zaměřením na hraní her, které nabízejí lepší grafiku, výkon a podporu pro náročné hry. Pokud holdujete hraní Fortnite, je vhodné zvážit takový herní Chromebook.

3. Jaké další hry mohu hrát na Chromebooku?
Chromebooky mají omezenou podporu pro některé hry, zejména ty náročnější. Nicméně, existuje stále mnoho her dostupných ve webovém prostředí nebo na platformách jako je Google Play Store, které mohou být na Chromebooku hratelné.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/chromeos-play-fortnite-how-to/