Jak hrát na sněhový výlet – průvodce pro začátečníky

Pokud vás zanechává sněhový výlet zamyšlené, nezoufejte! Začátek této hry může být trochu překonávající, ale zůstaňte chladní! Náš průvodce, jak hrát hru A Snowy Trip, by vám měl pomoci začít a…

Jak hrát na sněhový výlet - průvodce pro začátečníky

Pokud vás zanechává sněhový výlet zamyšlené, nezoufejte! Začátek této hry může být trochu překonávající, ale zůstaňte chladní! Náš průvodce, jak hrát hru A Snowy Trip, by vám měl pomoci začít a dostat se k záchraně vaší babičky.

A Snowy Trip je nyní venku na Roblox. Máme také průvodce ovládáním hry A Dusty Trip, pokud hledáte teplejší cestu.

### Jak hrát hru A Snowy Trip

Vaším cílem v A Snowy Trip je vyrazit k babičce, která má problémy a potřebuje vaši pomoc.

K tomu budete muset opravit dodávku venku a projet vzdálenost, zatímco zůstanete naživu.

#### Oprava dodávky

Nejdříve musíte opravit svou dodávku. Na pravém horním rohu je tutoriál, ale poskytuje pouze základní instrukce, takže vám řekneme, co musíte udělat.

– **Nasadit kola** tím, že si každé kolo vezmete pomocí klávesy F, navedete kurzor do prostoru vedle náprav a znovu stisknete F.
– Najděte baterii a nádrž na vodu na nebo poblíž stolečku naproti předním dveřím. Umístěte je do oblasti pod kapotou auta stejným způsobem, jako jste umístili kola.
– Vezměte si vodu zevnitř, modrou láhev označenou „Voda“, a nalijte ji do umístěné nádrže na vodu kliknutím.
– Najděte červenou láhev označenou „Benzín“ a vezměte ji k dodávce, přejeďte nad nádržkou na palivo a podržte LMB pro natankování.
– Zvedněte dveře a připevněte je. Toto není nutné, ale ochrání vás.

#### Zůstaňte naživu

Tři pruhy na vaší dolní levé straně jsou klíčem k úspěchu, nebo alespoň k tomu, abyste nepomřeli.

– **Výdrž** – To je energie, kterou můžete použít k běhu a vyhýbání se nebezpečí. Spotřebovává se při běhu a obnovuje se, když stojíte nebo jdete.
– **Zdraví** – Určuje, jak jste zdraví. Spotřebovává se při poškození. Nedovolte, aby kleslo na nulu, a obnovte ho předměty, které najdete.
– **Teplota** – Ukazuje, jak teplí nebo studení jste. Čárka stoupá na teplých místech, jako jsou budovy nebo vaše vozidlo, a klesá venku. Pokud dosáhne dna, není to pro vás dobrá zpráva, takže se snažte nezůstávat venku příliš dlouho nechráněni.

#### Postup

Takže jste na cestě. Co musíte udělat?

– **Zůstat natankovaní**. Pokud se váš vůz zastaví, jste ve velmi špatné situaci s chladem. Prohledejte budovy po červených kanistrech s benzínem a doplňujte palivo, abyste zůstali na cestách.
– **Vyhněte se nebezpe

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/how-to-play-a-snowy-trip/