Jak na instalaci Android 7.0 na Samsung Galaxy S6

Pokud stále čekáte na android 7.0 pro telefony ve volném prodeji a nechce se vám stále čekat, tak vám přinášíme návod, jak velmi jednoduše a rychle tohle provést. Potřebovat budeme k tomu usb kabel, program oddin a rom. Vše najdete u nás v článku. Nový systém by měl nabídnout plynulejší provoz vašeho mobilního telefonu, lepší […]

Android 7.0 Nugát

Pokud stále čekáte na android 7.0 pro telefony ve volném prodeji a nechce se vám stále čekat, tak vám přinášíme návod, jak velmi jednoduše a rychle tohle provést. Potřebovat budeme k tomu usb kabel, program oddin a rom. Vše najdete u nás v článku.

Nový systém by měl nabídnout plynulejší provoz vašeho mobilního telefonu, lepší výdrž baterie, multitasking a mnohem více. Avšak některé vychytávky, které vidíte na Galaxy S7 na Galaxy S6 nebudou. Jedná se o poslední systém pro Galaxy S6. Nového Android O se tedy majitelé telefonu Galaxy S6 nedočkají.

Nejprve si do svého PC stáhněte příslušnou ROM. Tu jsme stáhli z webové stránky xda-developers.com.

  1. Jedná se přesněji o Rom XEF 
  2. Mezitím si stáhněte program odin3 v3.11.1
  3. Následně dejte telefon do módu aktualizace. Restartujte ho a při zapínání zmáčkněte tlačítko „home“ + „tlačítko na vypnutí“ + tlačítko snížováni hlasitosti (tyto všechny tlačítka zmáčkněte najednou). Dostanete se do módu downloading a v horním levém rohu uvidíte oddin mode červeně.
  4. Spusťte program odin3 v3.11.1 a připojte USB kabel ke svému PC.
  5. Klikněte na záložku AP a otevřete ROM, kterou jste stáhli v prvním kroku.
  6. Ujistěte se, že v záložce „options“ NEMÁTE zaškrknuté „re-partition“.
  7. Spusťte aktualizaci tlačítkem „start“. Bude to trvat asi 4 minuty.
  8. Následně budete mít Android 7.0 ve svém telefonu.