Vypnout reklamy

Návody

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Návod: Jak vypnout otravné okno Google Map

Google Mapy jsou skvělé. Většina lidí je využívá právě pro přesun z bodu A do bodu B v případě, kdy neví, kde dané místo je. Google Mapy se hodí do automobilu i na tůry, ale nicméně občas je tady to otravné popup okno v dolním rohu.

Jak na instalaci Android 7.0 na Samsung Galaxy S6

Pokud stále čekáte na android 7.0 pro telefony ve volném prodeji a nechce se vám stále čekat, tak vám přinášíme návod, jak velmi jednoduše a rychle tohle provést. Potřebovat budeme k tomu usb kabel, program oddin a rom. Vše najdete u nás v článku.

Youtube video na pozadí v mobilním telefonu. Jak na to?

Spousta lidí si stěžuje, že nemohou poslouchat youtube hudbu v pozadí. Většinou, když přepnou aplikaci, tak se video vypne, takže poslouchat hudbu skrz youtube je nemyslitelné. Jenže s novou verzi Chrome se to má změnit.

Jak dostat Android 7.0 Nugát na váš Nexus telefon, právě teď?

Android 7.0 je oficiálně dostupný na mobilní telefony Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 9, Nexus Player, ale tyto telefony nedostanou aktualizaci dalších několik týdnů. Pokud se neorientujete v příkazové řádce, tak to vůbec nevadí. I přesto si můžete stáhnout obraz nového systému a nainstalovat si ho.