„Jak porazit Vrahouna a odemknout Rudou smrt“

I přesto, že se vlna nadšení kolem hry Vampire Survivors zdá, že opadla, její komunita stále roste díky štědrosti jejího vývojáře, Poncle. Během posledního roku bylo vydáno čtyři velké aktualizace (a…

"Jak porazit Vrahouna a odemknout Rudou smrt"

I přesto, že se vlna nadšení kolem hry Vampire Survivors zdá, že opadla, její komunita stále roste díky štědrosti jejího vývojáře, Poncle. Během posledního roku bylo vydáno čtyři velké aktualizace (a to úplně zdarma), a také dvě cenově dostupné DLC balíčky; a nezapomeňte, že hra je zcela zdarma na Play Store a pro hraní ji dokonce nepotřebujete výkonný herní telefon (ale nemůže to uškodit). Kromě neustálého přídavku nového obsahu je samotná hratelnost pověstně opakovatelná a dokáže vám odebrat hodiny života, když se snažíte odemknout nová levely, zbraně a postavy. Některé z těchto odemknutí jsou snazší než jiné, ale jedním z prvních velkých překážek, kterým se většina hráčů musí postavit, je porazit samotného bosse na konci levelu – Smrtonoše.

FAQ:
1. Jaké jsou požadavky na systém pro hraní Vampire Survivors?
Odpověď: Hra je dostupná na Play Store a není nutné mít výkonný herní telefon. Běžný smartphone postačuje.

2. Jsou DLC balíčky placené?
Odpověď: Ano, hra nabízí také DLC balíčky za příznivou cenu, ale základní hra je zcela zdarma.

3. Jaké výhody přináší aktualizace?
Odpověď: Aktualizace přinášejí nový obsah, jako jsou nové levely, zbraně a postavy, které hráči mohou odemknout.

Vampire Survivors je zkrátka hrou, která se i přes pokles zájmu stále vyvíjí a neustále přitahuje nové hráče. S bohatým obsahem a možností opakovaného hraní je to skvělá volba pro všechny fanoušky akčních her.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/how-to-beat-death-in-vampire-survivors/