Jak pořídit a odeslat fotografii

Pokud vás váš učitel nebo profesor požádá, abyste nahráli fotografii do vašeho úkolu na Google Classroom, existují dvě způsoby, jak to udělat. Můžete připojit fotografii z propojeného účtu Google Drive nebo…

Jak pořídit a odeslat fotografii

Pokud vás váš učitel nebo profesor požádá, abyste nahráli fotografii do vašeho úkolu na Google Classroom, existují dvě způsoby, jak to udělat. Můžete připojit fotografii z propojeného účtu Google Drive nebo nahrát fotografie ze svého zařízení. Ukážeme vám oba postupy a nabídneme tipy, jak zajistit, aby váš učitel nedostal rozmazanou nebo nízké kvality fotografii.

První možností je připojení fotografie z vašeho Google Drive účtu. Stačí vybrat možnost „připojit soubor“ a vybrat fotografii z vašeho účtu. Druhou možností je nahrát fotografii přímo ze svého zařízení. Stačí vybrat možnost „nahrát soubor“ a vybrat fotografii uloženou na vašem zařízení.

Aby se zajistilo, že váš učitel obdrží kvalitní fotografii, je důležité dodržovat několik tipů. Před nahráním se ujistěte, že fotografie není rozmazaná nebo nízké kvality. Také je doporučeno nahrát fotografii ve formátu JPEG nebo PNG pro zachování kvality obrazu.

Díky těmto jednoduchým krokům můžete snadno a rychle nahrát fotografii do svého úkolu na Google Classroom a zajistit, že váš učitel obdrží kvalitní materiál k hodnocení.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-classroom-take-submit-photo/