Vypnout reklamy

Jak přehrávat hudbu během hovorů na Skype pomocí třetích stran

Jak přehrávat hudbu během hovorů na SkypePokud používáte Skype pro konverzace, ale zároveň byste rádi využívali funkce, které najdete v aplikacích jako je Discord, které umožňují přehrávání hudby během hovoru, potom…

Jak přehrávat hudbu během hovorů na Skype pomocí třetích stran

Jak přehrávat hudbu během hovorů na Skype

Pokud používáte Skype pro konverzace, ale zároveň byste rádi využívali funkce, které najdete v aplikacích jako je Discord, které umožňují přehrávání hudby během hovoru, potom je tento článek právě pro vás. S pomocí aplikací pro směrování zvuku třetích stran můžete přehrávat hudbu během hovorů na Skype, takže vy i váš volající můžete poslouchat stejnou hudbu. V tomto průvodci vám ukážeme, jak přehrávat hudbu na Skype. Dejte si na uši špičková sluchátka s potlačením hluku a začněme.

Skype je populární komunikační platforma, která umožňuje uživatelům navazovat hovory s rodinou, přáteli nebo kolegy na celém světě. Ale co když byste chtěli přidat do svých hovorů trochu hudby? Mnoho uživatelů upřednostňuje aplikace jako Discord, které mají vestavěné funkce pro přehrávání hudby. Ale nemusíte se vzdávat Skype, pokud ho máte rádi. Existuje řada aplikací třetích stran, které vám umožní přehrávat hudbu během hovorů na Skype.

Abychom mohli přehrávat hudbu během hovorů na Skype, musíme si nejprve stáhnout a nainstalovat aplikaci pro směrování zvuku třetích stran. Existuje několik volně dostupných aplikací, ze kterých si můžete vybrat podle svých potřeb. Jednou z možností je například aplikace VoiceMeeter Banana. Po nainstalování této aplikace budeme moci připojit výstup z aplikace s hudbou jako vstup do Skype. Tím se zajistí, že zvuk hudby počují všechny osoby ve skupinovém hovoru.

Dalším krokem je otevřít Skype a přejít do nastavení. V nabídce Nastavení vyberte Možnosti a poté záložku Zvuk. Zde zkontrolujte, zda je jako zařízení pro přehrávání a nahrávání vybráno VoiceMeeter. Pokud ne, vyberte tuto možnost v rozbalovacím menu.

Nyní je čas si vybrat hudbu, kterou budete chtít přehrávat během hovoru na Skype. Můžete použít svůj oblíbený hudební přehrávač, jako je například Spotify nebo iTunes. Spusťte hudbu a ujistěte se, že ji slyšíte z reproduktorů. Není potřeba mít na výstupu sluchátka, protože díky aplikaci VoiceMeeter se zvuk přenese přímo do Skype.

Nyní můžete zahájit hovor na Skype a hudba by se měla automaticky přehrávat během hovoru. Můžete se zeptat svého volajícího, zda také slyší hudbu, abyste se ujistili, že vše funguje správně. Pokud nepřehrává hudbu, zkontrolujte nastavení v aplikaci VoiceMeeter a ve Skype.

Během hovoru můžete libovolně přepínat mezi různými skladbami nebo playlisty a hudba se bude přehrávat nadále. Pokud byste chtěli př

Zdroj: https://www.androidpolice.com/skype-play-music-how-to/