Jak telefon Xiaomi Mi CC9 Pro fotí?

Xiaomi Mi CC9 Pro jak dobře fotí? Máme pro vás test z DxOMark, který vám usnadní rozhodování. V testu je otestovaná část, kdy se fotí a kdy zase natáčí. Do Evropy tento telefon dorazí jako Mi Note 10.

Xiaomi Mi CC9

Máme tady test Xiaomi Mi CC9 Pro telefonu v DxOMark. Pojďme se podívat, komu telefon dokáže konkurovat.

Xiaomi představil telefon Mi CC9 s pěti kamerami na zadní straně. DxOMark tomuto telefonu dává skóre 121 bodů, což je opravdu vysoko.

Dá se tedy porovnávat s Huawei Mate 30 Pro, který v Evropě není dostupný z čehož může Xiaomi teď těžit.

130 bodů za fotografie

Telefon Xiaomi Mi CC9 dorazí do Evropy jako Mi Note 10. Pokud si udrží stejnou kvalitu fotoaparátu, tak má velkou šanci na úspěch. Telefon totiž obdržel v testu fotek 130 bodů a videa 102 bodů.

Test fotoaparátu
Test fotoaparátu

Jednalo se však o test prémiové edice, která má 8MPx selfie fotoaparát a 108MPx zadní senzor. CC9 Pro disponuje 12MPx teleskopickým senzorem s 2x ZOOM a clonou f/2.0, dále 5MPX 5x teleskopický senzor s optickým stabilizátorem obrazu a 20MPx širokoúhlý senzor. Nechybí ani senzor pro makro.

Na zadní straně je duální LED blesk. Video nahrávání je nejvyšší v databázi DxO. Takže Mi CC9 Pro se může pyšnit nejlepším fotoaparátem na video nahrávání.

Zároveň fotoaparát zvládá veškeré podmínky, takže lidé mohou fotit jak v noci, tak i ve dne, pod mrakem. Z telefonu vycházejí krásné fotky.

Zdroj