Vypnout reklamy

Jak využívat nové Huawei Watch GT 2e

Pojďme si zacvičit s hodinkami Huawei GT 2e, které disponují měřením okysličení krve a tím Vám pomáhá ve správném dýchání.
Huawei Watch GT2e

Pojďme se podívat, jak využívat nejnovější chytré hodinky Huawei Watch GT 2e. Pokud vás nebaví chodit do fitka nebo skupinového cvičení, tak můžete efektivně cvičit i z pohodlí domova.

Pro ty z vás, kteří začínají

Domácí cvičení nemusí být vůbec špatné. Dovednosti pro rychlou chůzi nebo jogging nemusíte mít relativně žádné. Při chůzi nebo joggingu se snažte dýchat každé 3, 9 nebo 18 kroků. Při výdechu i nádechu dýchejte hluboce. Poté budete cítit, jak se zahříváte a po 30 minutách se začnete potit. Ve chvíli, kdy se začínáte potit, tak se vám aktivoval dýchací a oběhový systém. Právě teď je ta nejlepší doba a nepřestávat.

Posilte své srdce veslařským a eliptickým trenážerem

V takovém trenažeru můžete posílit své srdce, plíce a svaly. Zároveň začnete spalovat tělesný tuk. K tomu vám pomohou hodinky Huawei Watch GT2e, které nabízejí sledování tepové frekvence v reálném čase, spálené kalorie nebo i měří kyslík v krvi. Postupem času uvidíte, jak se zlepšujete.

Kontrola hladiny kyslíku v krvi SpO2

Právě proto jsou vhodné hodinky Huawei Watch GT 2 a Huawei Watch GT 2e, které mají optický snímač tepové frekvence. Sledují tak srdeční tep po celý den a zároveň dokážou změřit hladinu SPO2, což je procento hemoglobinu nasyceného kyslíkem k poměru k celkovému hemoglobinu v krvi. Jedná se o důležitý údaj, protože jen tak vidíte, že je váš dýchací systém v pořádku.