Vypnout reklamy

K dispozici máme opětovně parádní souhrn TOP android her za poslední týden. Nechybí hry pro více hráčů nebo například oddechovka.

Pokud jste celý týden nestíhali si něco vybrat a zahrát, tak pro Vás máme opětovně skvělé hry. Jedná se o multiplayer hru, kooperační hru, akční hry.

Roblox

Hra ke stažení zde

Připojte se v této hře k dalším hráčům a prozkoumávejte celý svět ve 3D. To vše se odehrává v online světě, kde budete prozkoumávat ostatní galaxie. Upravujte si bojovníka podle svého.

Battle Breakers

Hru si stáhnete zdarma zde

Hra pochází od studia Epic Games. Ano čtete správně. Hra je od stvořitelů hry jako je Fortnite. Také se hra této battle-royale hře velmi podobá. Nicméně vše se odehrává úplně jinde. Hra je navíc dostupná jak na Epic Games tak i Galaxy Store.

Stickman Racing

Stáhněte si hru zdarma

Zahrajte si takovou spíše oddechovou závodní hru, kde pojedete na různých “motorkách” se svými stickmany. Využívejte při jízdě plamenomety a další zbraně, abyste zneškodnili svou konkurenci.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.