Vypnout reklamy

Xiaomi se připravuje na svou událost, která se koná 24. září. Představí svůj nejnovější 5G telefon Mi 9 Pro a zároveň Mi Mix 4. Krom toho se bude představovat nové rozhraní MIUI 11 a nová Mi TV. Mi 9 Pro bude pravděpodobně vylepšena verze Mi 9 s displejem 6.39 palců SAMOLED. O výkon se pak […]

Xiaomi se připravuje na svou událost, která se koná 24. září. Představí svůj nejnovější 5G telefon Mi 9 Pro a zároveň Mi Mix 4. Krom toho se bude představovat nové rozhraní MIUI 11 a nová Mi TV.

Mi 9 Pro bude pravděpodobně vylepšena verze Mi 9 s displejem 6.39 palců SAMOLED. O výkon se pak postará nejnovější přetaktovaný čip Snapdragon 855+ a velká baterie o velikosti 4000mAh. Vypadá to, že telefon taktéž obdrží nejnovější rychlou nabíječku o výkonu 30W.

Xiaomi akce již 24. září
Xiaomi akce již 24. září

Mi Mix 4 taktéž dorazí se Snapdragon 855+ a zahnutým QHD displejem. Nechybí ani 108MPx senzor Samsung ISOCELL. Podle spekulací se bude v konečné fázi telefon nazývat jako Mi Mix Alpha.

To vše se dozvíme už zítra.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.