Vypnout reklamy

Již zítra Xiaomi Mi 9 Pro a Mi Mix 4

Vydáno dne: 23.9.2019

Xiaomi se připravuje na svou událost, která se koná 24. září. Představí svůj nejnovější 5G telefon Mi 9 Pro a zároveň Mi Mix 4. Krom toho se bude představovat nové rozhraní MIUI 11 a nová Mi TV. Mi 9 Pro bude pravděpodobně vylepšena verze Mi 9 s displejem 6.39 palců SAMOLED. O výkon se pak […]

Xiaomi se připravuje na svou událost, která se koná 24. září. Představí svůj nejnovější 5G telefon Mi 9 Pro a zároveň Mi Mix 4. Krom toho se bude představovat nové rozhraní MIUI 11 a nová Mi TV.

Mi 9 Pro bude pravděpodobně vylepšena verze Mi 9 s displejem 6.39 palců SAMOLED. O výkon se pak postará nejnovější přetaktovaný čip Snapdragon 855+ a velká baterie o velikosti 4000mAh. Vypadá to, že telefon taktéž obdrží nejnovější rychlou nabíječku o výkonu 30W.

Xiaomi akce již 24. září
Xiaomi akce již 24. září

Mi Mix 4 taktéž dorazí se Snapdragon 855+ a zahnutým QHD displejem. Nechybí ani 108MPx senzor Samsung ISOCELL. Podle spekulací se bude v konečné fázi telefon nazývat jako Mi Mix Alpha.

To vše se dozvíme už zítra.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Skládací telefon Xiaomi Z Fold
Xiaomi Z Fold

Nový telefon Xiaomi Z Fold bude pravděpodobně na začátku roku 2021 představen. Pojďme se podívat, co si firma Xiaomi přichystala.

Xiaomi s vyskakovací kamerou po obou stranách
Xiaomi s duální vyskakovací kamerou

Xiaomi s duální vyskakovací kamerou po obou stranách. Na přední i zadní straně tohoto telefonu s vyskakovací kamerou najdeme senzory. Přečíst si více

Xiaomi Mi 10 Ultra se selfie kamerou pod displejem
Xiaomi Mi 10 Ultra

Xiaomi Mi 10 Ultra bude mít možná selfie kameru pod displejem. Máme k dispozici video, ale uživatel kameru bohužel nezapl.

Xiaomi bude mít pohyblivý kamerový modul
Xiaomi

Xiaomi přichází s inovaci, která má vylepšit širokoúhlé focení. V nynější době dochází tak trochu k deformaci fotek se širokoúhlým Přečíst si více

Tágy: