Vypnout reklamy

Kamera telefonu Pixel obdrží dlouho očekávanou funkci

Vydáno dne: 14.10.2018

U telefonu Google Pixel se říká, že dokážou zachytit opravdu senzační fotografie. Tuto reputaci si Google zaslouží z důvodu výborné kombinace hardwaru a pokročilého softwaru, který se v aplikaci kamery nachází. Nicméně celou dobu tady chybí jedna funkce. Spousta lidí se ji dožadovalo. Jedná se o nahrávání videa za pomocí externího mikrofonu. Ti z vás, […]

U telefonu Google Pixel se říká, že dokážou zachytit opravdu senzační fotografie. Tuto reputaci si Google zaslouží z důvodu výborné kombinace hardwaru a pokročilého softwaru, který se v aplikaci kamery nachází.

Nicméně celou dobu tady chybí jedna funkce. Spousta lidí se ji dožadovalo. Jedná se o nahrávání videa za pomocí externího mikrofonu. Ti z vás, kteří chtěli nahrávat právě s externím mikrofonem, tak museli obětovat kvalitu zvuku a videa, jelikož bylo potřeba použít aplikaci třetí strany.

Tento problém bude brzy vyřešen, protože vývojáři z Google potvrdili, že aplikace Pixel kamera obdrží aktualizaci, která přidává podporu externích mikrofonu a to již od 18. října, kdy je také naplánován prodej telefonu Pixel 3 a Pixel 3 XL.

Je velmi pravděpodobné, že aktualizace bude představena na celou sérií Pixel a nikoliv jenom na Pixel 3 a 3 XL.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: