Komplexní aplikace pro sledování jídla a kalorií

Komplexní a snadno použitelná aplikace Cronometer je ideální pro sledování stravovacích a cvičebních návyků. Získejte přístup k databázi 1,2M potravin zdarma.

V dnešní uspěchané době je důležitější než kdy dřív sledovat naše stravovací a cvičební návyky. Máme tu pro vás ideální řešení – komplexní a snadno použitelnou aplikaci Cronometer. Tato bezplatná aplikace je kompletním počítadlem kalorií, vybaveným skenerem čárových kódů, deníkem potravin a sledováním maker.

Cronometer byl zařazen na první místo v kategorii Nejlepší aplikace pro sledování maker v roce 2023 podle Prevence. Byl také vybrán Healthline pro jeho seznam nejlepších aplikací pro hubnutí.

Co činí Cronometer jedinečným je jeho rozsáhlá databáze více než 1,2 milionu ověřených potravin. Tento detail umožňuje uživatelům získat nejpřesnější výživové informace pro všechna makra, vitamíny a minerály.

Navíc, Cronometer nabízí svým uživatelům přístup k velkému množství nutričních údajů a náhledů. S touto aplikací tak získáte přístup ke všem makrům a až 84 vitamínům a minerálům zcela zdarma!

Jakou má Cronometer databázi potravin?

Cronometer má rozsáhlou databázi s více než 1,2 milionem ověřených potravin.

Jaké údaje poskytuje Cronometer?

Cronometer poskytuje přístup ke všem makrům a až 84 vitamínům a minerálům.

Je Cronometer zdarma?

Ano, Cronometer je zdarma a nabízí komplexní sledování stravovacích a cvičebních návyků.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
5

Popis

Komplexní a snadno použitelná aplikace Cronometer je ideální pro sledování stravovacích a cvičebních návyků. Získejte přístup k databázi 1,2M potravin zdarma.