Krátké video Galaxy Note 10

K dispozici máme krátké reklamní video, které ukazuje schopnosti nového telefonu Note 10 v kancelářském prostředí. Note 10 navíc má trojitý senzor + 3D ToF senzor fotoaparátu.

Samsung Galaxy Note 10

Účet Samsung Indonesia Tweetlo zajímavý krátký klip ohledně Galaxy Note 10 a jeho události 7. srpna, kdy bude odhalen. Toto datum je veřejně známo jako oficiální a na tom se asi nic nezmění.

Video nabádá k tomu, že na místo několika zařízení lze použít pouze jedno a to je Note 10. Telefon můžete použít i jako stolní PC se stanici DeX a můžete tak také nahradit notebook mimo svou kancelář.

Tentokrát se Note 10 orientuje na podnikatele

Jedná se o podnikatelsky orientovaný pohled na Samsung Galaxy Note 10, protože na tuto cílovou skupinu firma cílí. První reklamní videa na Note 9 byly taktéž z prostředí kanceláře, ale soustředili se zájmena na kameru a herní výkon, vodě-odolnost atd. Vypadá to, že Samsung mění strategií a nebude protěžovat skrz svůj telefon nějakou hru.

Jedná se stále však o první video a další určitě dorazí. Note 10 kamera bude mít konfiguraci Galaxy S10 5G, kde je trojitý senzor + 3D ToF senzor. Očekáváme Note 10 s čipem Snapdragon 855.

Zdroj