Která fotka je pořízená z OnePlus 5. Uhádnete?

Ve firmě OnePlus jsou velmi zaneprázdnění v tom, co jim jde nejlépe a to je nalákat zákazníky na další chytrý telefon. Již bylo odhaleno jméno nového telefonu a tím je OnePlus 5 a poběží na nejnovějším Snapdragon 835 a pravděpodobně bude ve čtyřech barevných variantách. Máme teď k dispozici fotografií, která je pořízená z mobilního […]

OnePlus 5

Ve firmě OnePlus jsou velmi zaneprázdnění v tom, co jim jde nejlépe a to je nalákat zákazníky na další chytrý telefon. Již bylo odhaleno jméno nového telefonu a tím je OnePlus 5 a poběží na nejnovějším Snapdragon 835 a pravděpodobně bude ve čtyřech barevných variantách.

Máme teď k dispozici fotografií, která je pořízená z mobilního telefonu OnePlus 5. Společnost ji nechala dát na Twiiter, kde podala otázku, jestlipak víte, která z těchto fotografií je z nového telefonu OnePlus 5?

V případě, že chcete vidět fotografií ve vysokým rozlišení, tak ke stažení je zde. Mějte však na paměti, že i přesto je fotografie upravena na 1024x512px, takže je docela možné, že některé detaily nejdou vidět.

Předpokládáme, že jste označili fotografií číslo 2 jako fotku z OnePlus 5. Bylo to naprosto jasné, protože barvy a kvalita celkové fotografie je mnohem lepší. Jenže odkud je obrázek číslo 1 z OnePlus 3T?

OnePlus bude lákat své zákazníky, takže se dočkáme dalších informací.

Co o OnePlus 5 víme?