Vypnout reklamy

Máme k dispozici malý žebříček a určení hry roku. Editoři i samotní uživatele se shodli na stejné hře, což je skvělá zpráva.

12.12.2019

Která hra se stala hrou roku na mobilní telefon?

Je to už tak. Konec roku se nám blíží a Google pomalu ukazuje, co hráči hodnotili za hry či aplikace. Co tedy zvítězilo?

V kategorií výběru uživatelů zvítězila aplikace pro video editaci – Glitch Video Effects a co se týče nejlepší mobilní hry, tak na prvním místě se umístila hra Call of Duty: Mobile.

V Google Play jsou taktéž filmy, kde byl ohodnocen nejlepší film od Marvelu a to jsou Avangers: Endgame a mezi knihami se umístila Scary Stories to Tell in the Dark.

Jak hodnotili editoři?

Mezi hodnocení editorů se dostala aplikace Ablo mezi nejlépe hodnocení, kde za ní byla aplikace ActionDash a Appy Weather.

Mezi editory opět panovala shoda na hru roku Call of Duty Mobile.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.