Vypnout reklamy

Ledový hrad z Disneyho Ledového království s panenkami Elsa a Anna

Studio Budge otevřelo předregistrace na novou hru Disney Frozen Royal Castle, která vás zve k získání prvních informací o hře hned po jejím spuštění. Tato simulace panenkového domu vám umožní interakci…

Ledový hrad z Disneyho Ledového království s panenkami Elsa a Anna

Studio Budge otevřelo předregistrace na novou hru Disney Frozen Royal Castle, která vás zve k získání prvních informací o hře hned po jejím spuštění. Tato simulace panenkového domu vám umožní interakci s vašimi oblíbenými postavami z populární Disney série přímo ve vašem vlastním panenkovém domě, ať už vaříte s Annou a Elsou v kuchyni nebo se oblékáte do královských šatů.

V Disney Frozen Royal Castle se můžete těšit na prozkoumání Velkého sálu, kuchyně, parfumérie a dalších prostor, kde se rodiče i děti mohou bavit interaktivními aktivitami s Annou, Elsou a Kristoffem. Nejen že budete moci vyjádřit svou kreativitu s panenkovým domem, ale také se zapojit do návrhu módy a vařečských výzev.

Pokud jste fanoušci série Ledové království, určitě si nenechte ujít příležitost zaregistrovat se předem a získat exkluzivní přístup k hře. Stačí se přihlásit na oficiální stránce hry a dostanete upozornění hned po jejím spuštění.

FAQ:
1. Jak se mohu předregistrovat na hru Disney Frozen Royal Castle?
– Stačí jít na oficiální stránku hry a vyplnit registrační formulář.

2. Které postavy mohu očekávat ve hře?
– Ve hře se můžete těšit na Annu, Elsu, Kristoffa a další oblíbené postavy z Ledového království.

3. Jaké aktivity budu moci ve hře provádět?
– Ve hře se můžete těšit na interaktivní aktivity jako je vaření, návrh módy a další kreativní úkoly.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/disney-frozen-royal-castle/pre-reg/