Vypnout reklamy

Lenovo Z5 Pro GT bude prvním telefonem, který využije potenciál čipu Qualcomm Snapdragon 855 vyroben na 7nm technologií a k tomu nabízí 12GB RAM. Navíc se jedná o první telefon s takto vysokou RAM. Telefon bude představen v Číně a to v 10 ráno místního času. Telefon nabídne 4 možné konfigurace paměti. Nejvyšší model však […]

15.1.2019

První telefon s čipem Snapdragon 855 již 29. ledna

Lenovo Z5 Pro GT bude prvním telefonem, který využije potenciál čipu Qualcomm Snapdragon 855 vyroben na 7nm technologií a k tomu nabízí 12GB RAM. Navíc se jedná o první telefon s takto vysokou RAM.

Telefon bude představen v Číně a to v 10 ráno místního času. Telefon nabídne 4 možné konfigurace paměti. Nejvyšší model však nabídne 12GB RAM a 512GB interní úložiště a to za 649$, což je skvělá částka za takový high-end mobilní telefon.

Další specifikace jsou 6.4 palcový OLED displej s FHD+ rozlišením 1080p. Baterie je tady pouze 3350mAh.

Nechybí ani duální fotoaparát s 24MPx + 16MPx  a 16MPx + 8MPx selfie kamerou. Věříme, že se ještě před oficiálním představením objeví testy nového čipu.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.