Vypnout reklamy

Lenovo Z5s dorazí se Snapdragon 678

Vydáno dne: 13.12.2018

Lenovo v této chvíli začalo propagovat nový telefon Z5s a to na sociální sítí Weibo. Disponovat bude zatím neoznámeným čipem Snapdragon 678. Zároveň telefon poběží na systému Android Pie. Podle veškerých informací, které se objevily právě na tomto plakátu, tak nový čip je Snapdragon 678 a systém Android 9.0 Pie. Qualcomm však tento čip stále […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Lenovo v této chvíli začalo propagovat nový telefon Z5s a to na sociální sítí Weibo. Disponovat bude zatím neoznámeným čipem Snapdragon 678. Zároveň telefon poběží na systému Android Pie.

Podle veškerých informací, které se objevily právě na tomto plakátu, tak nový čip je Snapdragon 678 a systém Android 9.0 Pie. Qualcomm však tento čip stále neoznámil a vystupuje jenom pod označením Snapdragon 6150, což je pravděpodobně tento čip, který bude v telefonu Z5s umístěn.

Lenovo Z5s

Lenovo Z5s

Nicméně o všem můžeme tak akorát spekulovat, protože je možné, že čip bude mít dvě silná jádra Kryo 365 Gold a šest efektivních jáder pro nižší energetickou náročnost. V testech pro více – jádro čip dosahoval úrovní čipu Snapdragon 7100.

Velikost displeje

Podle plakátu můžeme říct, že telefon má tři senzory na zadní straně a displej 6.3 palců se snímačem otisků prstů na zadní straně. Telefon nabídne 3210 mAh baterií.

Naštěstí na oficiální představení nemusíme čekat dlouho, protože již 18. prosince se nám ukáže.

Zdroj

Buroň Tomáš

Populární příspěvky