Lenovo žádá o ochrannou známku MOTO Z

Tak je to už oficiální. Lenovo požádalo u U.S patentového úřadu ochrannou známku pro jejich Motorola zařízení. Po informaci minulý týden, kde v prezentaci bylo naznačeno, že veškeré zařízení  budou mít nově Z sérií je náhle oficiální. S novými zařízeními pro rok 2016 se veškeré zařízení X série mění na Z sérií. Lenovo si navíc […]

Motorola Moto X Style

Tak je to už oficiální. Lenovo požádalo u U.S patentového úřadu ochrannou známku pro jejich Motorola zařízení. Po informaci minulý týden, kde v prezentaci bylo naznačeno, že veškeré zařízení  budou mít nově Z sérií je náhle oficiální.

S novými zařízeními pro rok 2016 se veškeré zařízení X série mění na Z sérií. Lenovo si navíc naplánovalo událost na 9. Června, kde se očekává oznámení nových telefonu Z série.

Lenovo ochranná známka Moto Z

Lenovo ochranná známka Moto Z

Lenovo chce také prorazit s Moto Z style a Moto Z Play. Oba tyto telefony budou mít 5.5 palcový displej. Verze Play bude mít horší hardware.

Se vším tím novým schématem jmen pro nové Motorola mobilní telefony také přichází modulární design. Nové Moto Z budou mít moduly na zadní straně, kde je přichytíte pomoci magnetického pásku.