Vypnout reklamy

Nové uživatelské rozhraní od společnosti Lenovo je tady. Prozatím však v beta verzi ZUI 11.5, které je založené na systému Android 10.

21.11.2019

Lenovo ZUI 11.5 Beta je k dispozici zároveň s Lenovo One

Chang Cheng oznámil na sociální sítí, že vydávají nové ZUI 11.5 postavené na Android 10 v beta verzi. Zároveň však oznámil, že je k dispozici i Lenovo One.

Lenovo One je platforma, která se integruje v Android systému s tím, aby poskytovala cross-platform propojení s podporou projekce displeje, rychlého přenosu dat jako má Apple Air Drip a Bluetooth pro rychlé odkazy.

ZUI 11.5 Beta
ZUI 11.5 Beta

Nové funkce ZUI 11.5 jsou integrace s Lenovo Windows stroji běžících Lenovo One, nové uživatelské rozhraní, optimalizace a hlavně opravené chyby. V novém rozhraní je spousta nových funkcí, jako je například ovládání notifikací.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)