LG představuje 6 palcový OLED displej telefonu V30

LG vložilo do tiskové zprávy pár informací, co můžeme očekávat od vlajkového telefónu LG V30. LG V30 bude mít displej podobný tomu, co vidíme na Galaxy S8 nebo uvidíme na Note 8. Tedy téměř bez rámečku, zakulacené rohy. Nejdříve k LG V30, který bude mít P-OLED displej, což znamená, že základem pro tento OLED displej je […]

LG V30 mobilní telefon

LG vložilo do tiskové zprávy pár informací, co můžeme očekávat od vlajkového telefónu LG V30. LG V30 bude mít displej podobný tomu, co vidíme na Galaxy S8 nebo uvidíme na Note 8. Tedy téměř bez rámečku, zakulacené rohy.

Nejdříve k LG V30, který bude mít P-OLED displej, což znamená, že základem pro tento OLED displej je plast než křehké sklo. Tím by se mělo zajistit, že displej nebude pod deskou Gorilla Glass 5 praskat. Technologie P-OLED tak dává LG možnost zakřivení displeje.

Galérie LG V30

QHD+ rozlišení

Displej od LG V30 bude mít FullVision tedy poměr stran 2:1 s 20% menším rámečkem v horní části a 50% menším rámečkem ve spodní části. Taktéž logo LG bude přesunuto z pod displeje na zadní část telefonu. Rozlišení obrazovky je QHD+ (1440 x 2880 px).

V30 displej

V30 displej

HDR10

https://www.youtube.com/watch?v=vKcUmGfBmg4

Pokud se rádi díváte na videa a filmy na mobilu, tak budete potěšení, protože LG V30 nabídne podporu HDR10. Displej tak dodá více kontrastu, lepší FPS a mnohem více barev.

LG V30 bude oznámen na konci srpna těsně před začátkem IFA v Berlíně. Má obsahovat Snapdragon 835, 4GB RAM, duální kameru. Fotoaparát má být ten nejlepší, co chytrý telefon nabídne, protože má umět velmi dobře fotit ve tmě.