LG G6 s 3200mAh nevyjímatelnou baterií

LG strategie se poněkud liší od jeho předchůdce LG G5. Tento telefon získá větší displej a mnohem lepší konzistentní vzhled. Podle jednoho serveru v Jižní Korei také větší baterií. LG otestovala na novém telefonu G6 baterií o kapacitě 3200mAh, což je o 400mAh větší, než u jeho předchůdce. Jeden anonymní zdroj říká, že díky takto […]

LG G6

LG strategie se poněkud liší od jeho předchůdce LG G5. Tento telefon získá větší displej a mnohem lepší konzistentní vzhled. Podle jednoho serveru v Jižní Korei také větší baterií. LG otestovala na novém telefonu G6 baterií o kapacitě 3200mAh, což je o 400mAh větší, než u jeho předchůdce.

LG G6

LG G6

Jeden anonymní zdroj říká, že díky takto velké baterií dokáže telefon bez problému běže 12 hodin na baterií, při standardním využíváním internetu. Jižní Korea se navíc může pyšnit nejrychlejší LTE připojením na celém světě.

Proč je baterie nevyjímatelná?

Vysvětlení na to, proč je baterie nevyjímatelná, tak je jasná. Jelikož je telefon vodě-odolný a prachuvzdorný, tak se nesmí do telefonu dostat vzduch. Bezpečnost zákazníků je pro LG velice důležitá. Nový telefon LG G6 bude disponovat aplikací Smart Doctor, která zahlásí případný problém. Zároveň bude hlídat přehřívání telefonu, aby se nestalo to, co se stalo u Samsung Galaxy Note 7.

Poslední dobou jde vidět, že spousta výrobců se teď bude snažit o co největší bezpečí, protože viděli, co se může stát, když svůj telefon řádně neotestují  a hlavně o kolik peněz mohou přijít.