Vypnout reklamy

LG G6 vyjde 10. Března

MWC v Barceloně, které se koná na konci února je největší události. CES 2017 byl poněkud mírný, co se týče oznámení nových telefonu a tabletů. Většinou jsme byli svědky, že Samsung a LG nebo HTC vlajkové telefony byly oznámeny již před nebo během této konference MWC. Je pravděpodobné, že tento rok nebude vyjimkou. U Samsungu […]

Samsung Galaxy S8

MWC v Barceloně, které se koná na konci února je největší události. CES 2017 byl poněkud mírný, co se týče oznámení nových telefonu a tabletů. Většinou jsme byli svědky, že Samsung a LG nebo HTC vlajkové telefony byly oznámeny již před nebo během této konference MWC. Je pravděpodobné, že tento rok nebude vyjimkou.

U Samsungu očekáváme oznámení nového Galaxy S8 a LG potvrdí nový telefon G6. Jenže Galaxy S8 vyjde později, než tomu bude u LG G6 a to z důvodu těžšího výrobního procesu.

LG G6 bude pravděpodobně představeno 26. února a to v neděli předtím, než MWC oficiálně začne. Datum vydání tohoto telefonu je nastaveno na 10. března. LG se snaží pochytat zákazníky od Samsungu a možná se mu to podaří.

Minulý rok LG G5 přišel na trh 31. března

Minulý rok byl telefon LG G5 vydán 31. března a Galaxy S7 a S7 Edge přišel na trh 11. března.

LG se toho tedy snaží využít a G6 vydá o tři týdny dříve, než minulý rok LG G5. A jestliže Samsung vydá Galaxy S8 až uprostřed dubna díky nárokům na výrobu a testování, tak LG bude mít 1 měsíc náskok.